Kaspersky uyumsuz program tespit edildi

Kaspersky Uyumsuz Program Tespit Edildi düzgün çalışamayabilir. ESED NOD32X32 diyor kaldır diyorum yeniden başlatıyorum.

Ben bunu Nasıl Kaldırabilirim Nerden Kaldirabilirim

faucheuse faucheuse (12)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarında hem Eset Nod 32 hem de Kaspersky mi var? İki antivirüs yüklemiş gibisin. Denetim Masasından Program Ekle veya Kaldır bölümünden birini kaldırman gerekiyor.  Program ekle veya kaldır bölümüne git. Burada Nod 32 varsa kaldır.

    Ek: ESET AV Remover tool

    1. 64 bit için Eset Nod 32 kaldırma aracı indir.
    2. 32 bit için Eset Nod 32 kaldırma aracı indir
    alattin alattin (16984)
    5 yıl önce cevaplandı

    • sıkıntı nod 32 yok denetim masasında nerden silebilirim faucheuse 5 yıl önce
    • @faucheuse cevabıma ek yaptım inceler misin? alattin 5 yıl önce
    • teşekkürler denicem faucheuse 5 yıl önce