Kaspersky VPN nedir, nasıl kullanılır?

Kaspersky VPN nedir?

Kaspersky VPN nasıl kullanılır?

Kaspersky VPN nereden indirilir?

darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kaspersky Secure Conection yazılımı, telefonunuzun veya bilgisayarınızın IP adresini değiştirip internette dolaşırken güvenliğinizi sağlamaktır. Aynı zamanda Kaspersky VPN'i engellenmiş sitelere girmek için de kullanabilirsiniz.

    VPN Programlarının amacı nedir?

    VPN yazılımları genel olarak yasaklı sitelere girmek için kullanılır ama aslında en temel amaç bu değildir. VPN programlarının asıl amacı, bilgisayarınız ile bağlanacağınız site arasında güvenli bir sunucu açıp sizi o sunucu üzerinden hedef siteye bağlamaktır. VPN programlarını IP adresini değiştirmek ve internette güvenli bir şekilde dolaşmak için kullanabilirsiniz.

    Tabii IP adresinizi değiştirdiği için doğal olarak VPN programları yasaklı sitelere girmek için de son derece mantıklı bir çözüm oluyor.

    İnternette rahatça dolaşabilmeniz ve kısıtlamalardan kurtulmak için VPN programı kullanmanızda fayda var. Kullandığınız bazı VPN programları sizi her ne kadar koruduğunu düşünsenizde sizlere sıkıntı açabilirler. Bilindik VPN programı kullanmak en mantıklı seçim olacaktır.

    Kaspersky Secure Connection VPN ne işe yarar?

    İnternet üzerinde güvenli bir şekilde gezinmenizi sağlar ve tehditlere karşı korunmanızı sağlar. Ayrıca internet trafiğinizi şifreleyerek internette güvenli bir şekilde dolaşmanızı sağlar ve bilgilerinizi gizler.

    Buna ek olarak Kaspersky Secure Connection VPN sayesinde havaalanı, cafe, otel gibi halka açık Wi-Fi ağlarına güvenli bir şekilde korunarak bağlanabilirsiniz.

    Kaspersky VPN nereden indirilir?

    Kaspersky VPN uygulamasını Windows, Mac, Android ve cihazlarınıza indirebilirsiniz. Aşağıdaki indirme bağlantılarından cihazınıza uygun olan sürümü indirin.

    Kaspersky VPN Android telefona indirmek için buraya tıklayın.

    Kaspersky VPN iPhone'a indirmek için buraya tıklayın.

    Kaspersky VPN Windows PC'ye indirmek için buraya tıklayın.

    Kaspersky VPN Mac'e indirmek için buraya tıklayın.

    Kaspersky VPN ücretli mi?

    Kaspersky VPN programı ücretsiz sürümde günlük 200 MB kota veriyor. Eğer My Kaspersky hesabınızla oturum açarsanız bu kota günlük 300 MB oluyor.

    Kaspersky VPN ücretleri:

    • Premium Koruma – 5 Cihaz için Aylık Abonelik TRY8,40
    • Premium Koruma – 5 Cihaz için Yıllık Abonelik TRY167,99

    Fiyatlar bu şekilde. Eğer beğenirseniz satın alabilirsiniz.

    darkcrak darkcrak (5168)