katharticincdemnization.dll hatası

Bilgisayar acılana kadar bir problem yok açıldıktan sonra su hatayı aliyorum

`` katharticincdemnization.dll Modül Bulunamadı  ``

 https://hizliresim.com/6Xm413

Ufak bir işlem yapıldıktan sonra mavi ekran geliyor ve bilgisayar kendisini kapatıyor

Yardımcı olurmusunuz teşekkürler

furkan16tr furkan16tr (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu hatayı almadan önce bir program yükledin mi?

    Eğer böyle bir durum varsa bilgisayarını güvenli modda açıp yüklediğin programı kaldırmalısın. Bilgisayarın ilk açıldığında KatharticIndemnization.dll adında bir dosyayı yüklemeye çalışıyor ve bulamıyor. Açıkcası nette de KatharticIndemnization.dll dosyası ile ilgili en ufak bir bilgi yok.

    Bilgisyarında virüs taraması yapmanda da fayda var.

    hakan hakan (15424)
    6 yıl önce cevaplandı

    • 1-2 çizim programı yükledim onlarida CD lerinden internetten bende çok araştırdım , bu hatayı aldıktan sonra kasayı açtım işlemcide aşırı ısınma vardı fan ve işlemciyi çıkartıp temizledim tekrar taktım , temizledikten sonra hatayı yine alıyorum ancak mavi ekran artık çıkmıyor , dediginizi yapicam programları silip tekrar yüklerim furkan16tr 6 yıl önce
    • Virüs taramam temiz çıktı furkan16tr 6 yıl önce
    • @furkan16tr muhtemelen yüklediğin programlara ait bir dll dosyası. Yüklediğin programları kaldırmayı / sonra tekrar yüklemey deneyebilirsin hakan 6 yıl önce