Katıl butonu gözükmüyor?

Selam. Abone olduğum kanalın katıl butonu gözükmüyor. Chrome'den masaüstü şekilde youtube girdim, lakin olmadı.

bbubi bbubi (1)
3 yıl önce sordu

  • Dostum sorduğum sorulara cevap vermeyeceksen neden konu açıp duruyorsun ? Aynı konudan 2 tane açmışsın, önce sorduğuım sorulara cevap ver hydra 3 yıl önce
  • Cevap, verdim. Her halde yanlış yerden cevap vermişim. Sorunuza şimdi cevap vereyim. Youtube de abone olduğum kanalın katıl butonu gözükmüyor. Her yolu denedim. bbubi 3 yıl önce
  • @bbubi kanal ismini veya link özelden atar mısın? bl4lev 3 yıl önce
  • Kanalın ismi haluk tatar. bbubi 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

youtube yayıncısı ile ilgili bir konu senden kaynaklanan bişey degil

  • video katıl özel mi
  • katıl butonu aktif mi
  • youtube hasabına katıl özelligi aktif mi vb..

o yayıncı ile ilgili bişey

krsn krsn (233)
3 yıl önce cevaplandı

  • Kanalın ismi haluk tatar ve evet katıl butonu aktif fakat ben de gözükmüyor. Youtube'yi güncellememe rağmen... bbubi 3 yıl önce
  • pc denedin mi ? krsn 3 yıl önce