Kaybolan telefon nasıl bulunur

arkadaşlar galaxy s7 cihazım var telefonla aradığım zaman arama sonlandırıldı yazıyor bi 15 saniye çalıp arabaya bluetooth la bağlanıyordu sonra arayınca ses gelmediği için bluetoothtan çıktım (herhalde telefon arabının üstünde kaldı biz giderken düştü) arabada 4 saatir arıyoruz ben bu telefonu nasıl bulabilirim ?

birhankg birhankg (21)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Google Play'e "Android Device Manager" yazın. İndirin. Sonra GMail hesabınızla giriş yapın. Telefonun nerde olduğu gözükecektir.

    toprak34 toprak34 (2026)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Bu arada 3 şüphem var 1.si cihaz kırıldı 2.cihaz çekmeyen bi yerde 3. Sarj yok ? birhankg 6 yıl önce
    • Nasıl anlayabilirim birhankg 6 yıl önce

    Telefondan konum paylaşma özelliği açık değilse bu dediğin olmaz @toprak34

    Umarım konum paylaşma özelliği açıktır, Android Cihaz Yöneticisi sitesinden telefonundaki Google hesabıyla giriş yapıp kontrol et

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho evet konum açık değilse maalesef bu çözüm geçersiz. toprak34 6 yıl önce
    • Başka bie uygulama varmı son gittiği yeri merak ediyorum birhankg 6 yıl önce
    • Telefonunuzun konum özelliği o an açık değilse hiçbir uygulamayla bulamassınız @birhankg omercik 6 yıl önce
    • sarjı bitti herhalde telefonun yada kırıldı telefonun son olarak nerde olduğu sarjı bitmeden önce merak ediyoruö birhankg 6 yıl önce
    • Dediğim gibi https://google.com/android/devicemanager adresinden kontrol edin Google hesabınızla giriş yaparak. Eğer telefonunuz kapalı değilse orada "Çevrimiçi" yazar, ama kapalıysa "konum bilgisi mevcut değil" yazar @birhankg omercik 6 yıl önce
    • kapalı olması önemli değil ben kırılıp kırılmadığını merak ediyorum birhankg 6 yıl önce
    • Onu ancak bulursanız öğrenebilirsiniz :) @birhankg omercik 6 yıl önce