Kaybolan telefonumu nasıl bulurum?

Telefonum kayboldu cihazımı buldan bakıyorum cihaza bağlanılıyor diyor. Ne yapmam lazım?

ozgurlol ozgurlol (268)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Telefonun internete bağlı değilse Google Cihazımı Bul özelliğini kullanamazsın.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      @farurhenho şu resıme bak lutfrn https://hizliresim.com/kOdvLv .cihszı kilitye yapsam adam açtıgında kilitlenirmi? İşe yararmi acil!

      ozgurlol ozgurlol (268)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Kilitleye basıp kilitlediğin zaman, cihaz ne zaman internete bağlanırsa o an kilit aktifleşir. @fakiradam omercik 6 yıl önce
      • @farurhenho 3g açsa bilr olumu peki? ozgurlol 6 yıl önce
      • Evet. Önemli olan internete bağlanması. @fakiradam omercik 6 yıl önce