"kayıt defteri düzenleyicisi" açılmadı hatasının çözümü nedir?

Merhaba,

"Virüs ve tehdit korumanız kuruluşunuz tarafından yönetilir" sorunuyla karşılaştım. uzamanım.net'in youtube videosunu izledim ve internet sayfasından yapılması gerekenleri okudum fakat bilgisayarımda "windows+R" tuşlarına basıp "regedit" yazdığımda "kayıt defteri düzenleyicisi" açılmadı. Ne yapmam gerekiyor

ferhata ferhata (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle virüs taraması yapmalısın. Bellki ki kayıt defterinin açılmasını engelleyen bir şeyler var.

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır? bununla bilgisayarı bir tara. Daha sonra tekrar dene.

    hakan hakan (15424)