Kayıt Defteri'nden silinmeyen anahtar nasıl silinir?

Kayıt defterinden bir programın anahtarını silmek istiyorum silinmiyor

kemal00 kemal00 (24)
5 yıl önce sordu

  • 2011-2015 zamanlarında kayıt defterini düzenli olarak temiz tutardım. Silinmeyen gereksiz girdiler için çok uğraşmıştım. Değer bilgisi bir programın düzgün çalışmasına engel ise içeriğini değiştirip bırakmanız yeterli... Kafaya takmamanız çok daha iyi olur. tromick 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

İobit uninstall programıyla temizle.

ilkaybaki ilkaybaki (236)
5 yıl önce cevaplandı

  • İOBİT tüm dosyaları silmiyor yine kalıyor yani her şey iobit le olmuyor ben de iobit kullandım avast ve bir çok programı silmek için ama regeditte silinmeyenleri silemedi ayrıca yine regeditte avast ın kalıntıları var ben elimle sildim :/ darkcrak 5 yıl önce

  • Bilgisayarı " Güvenli Mod'da " başlatarak silmeyi dene.
  • " Registrar Registry Manager "  programı ile kaldırabilirsin.

ybaskin34 ybaskin34 (1440)