Kayıt defterinde belirtilen tüm degerler silinemedi hatasının çözümü nedir?

Windows 7 kullanıyorum. Kayıt defterinde bir kaydı silmek istediğimde  "degerleri silme hatası " başlığı altında pencerede "belirtilen tüm degerler silinemedi" hatası alıyorum.

Kayıt defteri belirtilen tüm degerler silinemedi hatasının çözümü nedir?

vermidon vermidon (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kayıt defterinden LOCAL_MACHİNE kısmından bir silme işlemi gerçekleştirecekseniz, yönetici izinlerine sahip olmanız gerekir. (Yazılımla veya elle farketmez) Eğer ki izinleriniz var ve silme işlemi gerçekleştiremiyorsanız, bu sorun anahtar izinleriyle ilgilidir. Aşağıdaki izin ayarlarını yaptıktan sonra kayıt silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

    beytullahakyuz beytullahakyuz (181)
    8 yıl önce cevaplandı

    • resimleri güncelleyebilirmisiniz Lütfen. entelkerata 6 yıl önce