Kaynak kodları dll uzantılı nasıl derlenir?

bu sayfadaki klasörleri DLL uzantılı bir şekilde derlemem lazım biraz araştırdım visual c# yüklemek gerekiyormuş ama yükleyemedim sizden ricam bunları derleyip indirilebilen bir siteye yüklemeniz

kaydolum kaydolum (97)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Senin için derleyeyim dedim ama derleme için gerekli kütüphaneler ve eklentiler 4-5GB'ı buluyor.

    Ben ne yapman gerektiğini yazayım:

    1. Download Visual Studio Community 2017 indir ve yükle.
    2. Daha sonra  WDK yükle Download WDK for Windows 10, version 1803
    3. ExtraPlugins.sln dosyasını çift tıkla Visual Studio açılacaktır.
    4. Visual Studio ile projeyi açtığında C++ eklentilerini yüklemek isteyecek onları da yükle.
    5. Daha sonra Visual studio içinden üst bölümde Debug yazan değeri Release olarak değiştir.
    6. CTRL + SHIFT + B tuşlarına bas ve verleme işlemi başlasın.
    7. Daha sonra proje klasörlerinin altındaki Release klasöründe istediğin .dll dosyalarını bulacaksın.

    alattin alattin (16984)
    5 yıl önce cevaplandı

    @alattin. c++ eklentileri yükleme isteme çıkmadı nasıl yükleyebilirim

    Şu hatayı veriyor:

    1>------ Derleme başladı: Proje: HexPidPlugin, Yapılandırma: Release Win32 ------
    2>------ Derleme başladı: Proje: AvgCpuPlugin, Yapılandırma: Release Win32 ------
    3>------ Derleme başladı: Proje: SetCriticalPlugin, Yapılandırma: Release Win32 ------
    4>------ Derleme başladı: Proje: ROTViewerPlugin, Yapılandırma: Release Win32 ------
    1>main.c
    4>main.c
    3>main.c
    2>main.c
    2>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\avgcpuplugin\main.c(23): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory
    4>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\rotviewerplugin\main.h(33): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory
    3>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\setcriticalplugin\main.c(23): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory
    1>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\hexpidplugin\main.c(23): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory
    4>"ROTViewerPlugin.vcxproj" projesini oluşturma tamamlandı -- BAŞARISIZ OLDU.
    2>"AvgCpuPlugin.vcxproj" projesini oluşturma tamamlandı -- BAŞARISIZ OLDU.
    5>------ Derleme başladı: Proje: DnsCachePlugin, Yapılandırma: Release Win32 ------
    6>------ Derleme başladı: Proje: AtomTablePlugin, Yapılandırma: Release Win32 ------
    3>"SetCriticalPlugin.vcxproj" projesini oluşturma tamamlandı -- BAŞARISIZ OLDU.
    7>------ Derleme başladı: Proje: WaitChainPlugin, Yapılandırma: Release Win32 ------
    1>"HexPidPlugin.vcxproj" projesini oluşturma tamamlandı -- BAŞARISIZ OLDU.
    8>------ Derleme başladı: Proje: PerfMonPlugin, Yapılandırma: Release Win32 ------
    5>main.c
    6>main.c
    6>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\atomtableplugin\main.c(25): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory
    7>main.c
    6>"AtomTablePlugin.vcxproj" projesini oluşturma tamamlandı -- BAŞARISIZ OLDU.
    9>------ Derleme başladı: Proje: NvGpuPlugin, Yapılandırma: Release Win32 ------
    5>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\dnscacheplugin\main.h(37): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory
    7>wndtree.c
    8>counters.c
    8>graph.c
    8>main.c
    5>"DnsCachePlugin.vcxproj" projesini oluşturma tamamlandı -- BAŞARISIZ OLDU.
    10>------ Derleme başladı: Proje: DbgViewPlugin, Yapılandırma: Release Win32 ------
    8>options.c
    7>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\waitchainplugin\main.h(28): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor main.c)
    9>details.c
    8>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\perfmonplugin\perfmon.h(33): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor counters.c)
    8>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\perfmonplugin\perfmon.h(33): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor options.c)
    8>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\perfmonplugin\perfmon.h(33): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor main.c)
    9>graph.c
    9>main.c
    7>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\waitchainplugin\main.h(28): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor wndtree.c)
    8>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\perfmonplugin\perfmon.h(33): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor graph.c)
    9>nvgpu.c
    8>"PerfMonPlugin.vcxproj" projesini oluşturma tamamlandı -- BAŞARISIZ OLDU.
    11>------ Derleme başladı: Proje: TaskbarExtPlugin, Yapılandırma: Release Win32 ------
    7>"WaitChainPlugin.vcxproj" projesini oluşturma tamamlandı -- BAŞARISIZ OLDU.
    12>------ Derleme başladı: Proje: SecurityExplorer, Yapılandırma: Release Win32 ------
    9>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\nvgpuplugin\main.h(31): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor main.c)
    9>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\nvgpuplugin\main.h(31): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor details.c)
    9>nvidia.c
    9>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\nvgpuplugin\main.h(31): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor graph.c)
    9>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\nvgpuplugin\main.h(31): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor nvgpu.c)
    9>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\nvgpuplugin\main.h(31): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor nvidia.c)
    10>filter.c
    9>"NvGpuPlugin.vcxproj" projesini oluşturma tamamlandı -- BAŞARISIZ OLDU.
    13>------ Derleme başladı: Proje: ServiceBackupRestorePlugin, Yapılandırma: Release Win32 ------
    10>log.c
    10>main.c
    10>dialog.c
    10>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\dbgviewplugin\main.h(40): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor filter.c)
    10>message.c
    10>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\dbgviewplugin\main.h(40): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor log.c)
    10>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\dbgviewplugin\main.h(40): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor message.c)
    10>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\dbgviewplugin\main.h(40): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor main.c)
    10>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\dbgviewplugin\main.h(40): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor dialog.c)
    10>"DbgViewPlugin.vcxproj" projesini oluşturma tamamlandı -- BAŞARISIZ OLDU.
    14>------ Derleme başladı: Proje: FirewallMonitorPlugin, Yapılandırma: Release Win32 ------
    11>main.c
    11>notifico.c
    11>options.c
    13>backup.c
    13>main.c
    12>creds.c
    12>explorer.c
    12>groups.c
    12>main.c
    11>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\taskbarextplugin\main.h(31): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor main.c)
    11>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\taskbarextplugin\main.h(31): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor notifico.c)
    13>c:\users\******\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\servicebackuprestoreplugin\main.h(31): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor backup.c)
    13>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\servicebackuprestoreplugin\main.h(31): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor main.c)
    12>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\securityexplorerplugin\explorer.h(31): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor creds.c)
    12>sessions.c
    12>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\securityexplorerplugin\explorer.h(31): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor groups.c)
    11>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\taskbarextplugin\main.h(31): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor options.c)
    11>"TaskbarExtPlugin.vcxproj" projesini oluşturma tamamlandı -- BAŞARISIZ OLDU.
    13>"ServiceBackupRestorePlugin.vcxproj" projesini oluşturma tamamlandı -- BAŞARISIZ OLDU.
    15>------ Derleme başladı: Proje: ForceShutdownPlugin, Yapılandırma: Release Win32 ------
    16>------ Derleme başladı: Proje: TrustedInstallerPlugin, Yapılandırma: Release Win32 ------
    12>support.c
    12>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\securityexplorerplugin\explorer.h(31): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor main.c)
    12>users.c
    12>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\securityexplorerplugin\explorer.h(31): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor explorer.c)
    12>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\securityexplorerplugin\explorer.h(31): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor sessions.c)
    12>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\securityexplorerplugin\explorer.h(31): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor support.c)
    12>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\securityexplorerplugin\explorer.h(31): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor users.c)
    12>"SecurityExplorer.vcxproj" projesini oluşturma tamamlandı -- BAŞARISIZ OLDU.
    17>------ Derleme başladı: Proje: TerminatorPlugin, Yapılandırma: Release Win32 ------
    14>dialog.c
    14>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\firewallmonitorplugin\fwmon.h(4): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor dialog.c)
    14>fw.c
    14>fwdialog.c
    14>fwtab.c
    14>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\firewallmonitorplugin\fwmon.h(4): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor fw.c)
    14>main.c
    14>monitor.c
    14>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\firewallmonitorplugin\fwmon.h(4): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor fwtab.c)
    14>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\firewallmonitorplugin\fwmon.h(4): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor fwdialog.c)
    14>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\firewallmonitorplugin\fwmon.h(4): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor main.c)
    14>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\firewallmonitorplugin\fwmon.h(4): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor monitor.c)
    14>"FirewallMonitorPlugin.vcxproj" projesini oluşturma tamamlandı -- BAŞARISIZ OLDU.
    18>------ Derleme başladı: Proje: FirmwarePlugin, Yapılandırma: Release Win32 ------
    15>main.c
    15>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\forceshutdownplugin\main.c(23): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory
    15>"ForceShutdownPlugin.vcxproj" projesini oluşturma tamamlandı -- BAŞARISIZ OLDU.
    19>------ Derleme başladı: Proje: PoolMonPlugin, Yapılandırma: Release Win32 ------
    17>dialog.c
    17>kph2.c
    17>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\terminatorplugin\main.h(33): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor kph2.c)
    17>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\terminatorplugin\main.h(33): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor dialog.c)
    17>kph2data.c
    17>phapi.c
    17>terminator.c
    17>main.c
    16>dialog.c
    16>main.c
    16>runas.c
    17>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\terminatorplugin\main.h(33): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor kph2data.c)
    17>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\terminatorplugin\main.h(33): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor terminator.c)
    17>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\terminatorplugin\main.h(33): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor phapi.c)
    16>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\trustedinstallerplugin\main.h(31): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor dialog.c)
    16>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\trustedinstallerplugin\main.h(31): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor main.c)
    17>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\terminatorplugin\main.h(33): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor main.c)
    16>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\trustedinstallerplugin\main.h(31): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor runas.c)
    17>"TerminatorPlugin.vcxproj" projesini oluşturma tamamlandı -- BAŞARISIZ OLDU.
    20>------ Derleme başladı: Proje: ObjectManagerPlugin, Yapılandırma: Release Win32 ------
    16>"TrustedInstallerPlugin.vcxproj" projesini oluşturma tamamlandı -- BAŞARISIZ OLDU.
    21>------ Derleme başladı: Proje: ProductPolicyPlugin, Yapılandırma: Release Win32 ------
    18>editor.c
    18>efi.c
    18>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\firmwareplugin\main.h(35): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor editor.c)
    18>dialog.c
    18>main.c
    18>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\firmwareplugin\main.h(35): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor efi.c)
    18>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\firmwareplugin\main.h(35): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor dialog.c)
    18>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\firmwareplugin\main.h(35): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor main.c)
    19>db.c
    19>dialogpool.c
    19>dialogbigpool.c
    19>main.c
    19>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\poolmonplugin\main.h(28): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor db.c)
    19>pooltable.c
    18>"FirmwarePlugin.vcxproj" projesini oluşturma tamamlandı -- BAŞARISIZ OLDU.
    22>------ Derleme başladı: Proje: SbieSupport, Yapılandırma: Release Win32 ------
    19>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\poolmonplugin\main.h(28): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor dialogpool.c)
    19>treepool.c
    19>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\poolmonplugin\main.h(28): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor treepool.c)
    19>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\poolmonplugin\main.h(28): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor dialogbigpool.c)
    19>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\poolmonplugin\main.h(28): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor main.c)
    19>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\poolmonplugin\main.h(28): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor pooltable.c)
    20>dialog.c
    20>main.c
    21>main.c
    19>"PoolMonPlugin.vcxproj" projesini oluşturma tamamlandı -- BAŞARISIZ OLDU.
    21>policy.c
    23>------ Derleme başladı: Proje: MemoryExtPlugin, Yapılandırma: Release Win32 ------
    20>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\objectmanagerplugin\main.h(4): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor dialog.c)
    21>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\productpolicyplugin\main.h(27): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor main.c)
    21>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\productpolicyplugin\main.h(27): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor policy.c)
    22>main.c
    20>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\objectmanagerplugin\main.h(4): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor main.c)
    21>"ProductPolicyPlugin.vcxproj" projesini oluşturma tamamlandı -- BAŞARISIZ OLDU.
    24>------ Derleme başladı: Proje: LiveDumpPlugin, Yapılandırma: Release Win32 ------
    20>"ObjectManagerPlugin.vcxproj" projesini oluşturma tamamlandı -- BAŞARISIZ OLDU.
    22>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\sbiesupport\main.c(24): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory
    22>"SbieSupport.vcxproj" projesini oluşturma tamamlandı -- BAŞARISIZ OLDU.
    23>main.c
    23>pfn.c
    23>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\memoryextplugin\main.h(34): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor pfn.c)
    23>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\memoryextplugin\main.h(34): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor main.c)
    23>"MemoryExtPlugin.vcxproj" projesini oluşturma tamamlandı -- BAŞARISIZ OLDU.
    24>dialog.c
    24>main.c
    24>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\livedumpplugin\main.h(31): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor dialog.c)
    24>c:\users\***\downloads\compressed\plugins-extra-master\plugins-extra-master\livedumpplugin\main.h(31): fatal error C1083: içerme dosyası açılamıyor: 'phdk.h': No such file or directory (kaynak dosyası derleniyor main.c)
    24>"LiveDumpPlugin.vcxproj" projesini oluşturma tamamlandı -- BAŞARISIZ OLDU.
    ========== Oluşturma: 0 başarılı, 24 başarısız, 0 güncel, 0 atlandı ==========

    kaydolum kaydolum (97)