kdbsync.exe çalışmayı durdurdu hatası

Windows 7 işletim sistemi kullanıyorum. Zaman zaman ekrana şu şekilde hata geliyor:

kdbsync.exe

kdbsync.exe çalışmayı durdurdu
Bir sorun programın düzgün çalışmasını durdurdu. Windows programı kapatacak ve çözüm varsa
size bildirecek. Programı kapat

Windows 7'de kdbsync.exe çalışmayı durdurdu hatasının çözümü nedir?

alivecan alivecan (337)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 7'de kdbsync.exe çalışmayı durdurdu hatasını çözmek için:

    1. Başlatı tıklayın.
    2. Denetim Masasını tıklayın.
    3. Programlar ve Özellikleri tıklayın.
    4. AMD Catalyst Install Manager  sağ tuşla tıklayın ve Değiştiri seçin.
    5. AMD Catalyst Install Manager Hoş geldin ekranında Next tıklayın.
    6. Unistall Manager seçin  Next tıklayın.
    7. Uninstall Ekranında Custom seçin Next tıklayın.
    8. Çıkan listeden AMD APP SDK Runtime seçin ve Next tıklayın.
    9. İşlem bitince Finish tıklayın.
    10. Bilgisayarı yeniden başlatın.

    Bilgisayar yeniden başlatıkdan sonra Windows 7'de kdbsync.exe çalışmayı durdurdu hatasını çözülmüş olmalı.

    cemkara cemkara (4215)