Keenetic Carrier modemde Tiktok, Instagram engelleme nasıl yapılır?

Modemim Keenetic Carrier.  Tiktok Instagram gibi programları modem üzerinden nasıl engellerim. Wifi bağlantısı ile telefondan tiktok Instagram gibi programlara girilmesin

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. Keenetic Modem arayüzünde Yönetim / Sistem Ayarları bölümüne gidin.
    2. Daha sonra Bileşen Seçeneklerine dokunun.
    3. İnternet Güvenliği bölümünde NextDNS seçin ve güncelleştirmeyi yükleyin.
    4. NextDNS hesabı oluşturmanız gerekiyor.  NextDns hesabı oluşturun:  NextDNS Nedir? Reklam ve Virüs Engelleyen DNS Hizmeti! Bu videoda NextDNS detaylı anlatılıyor. Buradan Tiktok, instagram istediğini engelleyebilirsin. Parental Kontrol bölümünde yer alıyor.
    5. Daha sonra İnternet Güvenliği bölümüne gidin. NextDNS bilgileriniz ile oturum açın.
    6. Filtreleme modu: NextDns seçin.
    7.  Varsayılan içerik filtreleme profilleri bölümünden Ev ağı ve Misafir ağ için yapılandırma seçin. Bende mesela isim vermediğim için My First Configuration olarak görünüyor.

    Bu işlemlerden sonra Keenetic modem ile tiktok, instagram gibi uygulamaları engellemiş oldunuz.

    alattin alattin (16999)