Keenetic Extra DSL AC1200 fiber desteği var mı?

Keenetic Extra DSL AC1200 modem videonuzu izledim. Keenetic Extra DSL AC1200 modemde fiber desteği var mı bunu öğrenmek istiyorum.

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     Keenetic Extra DSL AC1200 üzerinde SFP port yok.  Dolayısıyla fiber optik kablo bağlantısı yapamazsınız.

    Yine bu modelde Gigabit Ethernet portu yok. Üzerinde sadece 100mbps 4 port var.

    Cihazda VDSL2 var.  Fiber internet Türkiyede 100mbs-1000mbps arasında değişiyor. Sen  Keenetic Extra DSL AC1200 modemde ethernet portu üzerinden en fazla 100Mbps fiber kullanabilirsin.

    Ev ya da ofisinize doğrudan fiber kablo geliyorsa GPON cihazı gerekir. Fiber kablo GPON cihazına girer oradan da modemdeki ethernet portuna bağlanır. GPON cihazı çoğu zaman servis sağlayıcı tarafından veriliyor.

    hakan hakan (15424)