Kendi internet siteme artık ulaşamıyorum

-1

Merhabalar, redirectingyou adında bir websitem var. Aldığım hata: "DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN" Bu domaine ilk satın alımından sonra 2 ay gibi süre kadar aktif olarak giriş yapabiliyorum lakin ne olduysa 2-3 ay gibi bir süredir hiçbir şekilde erişemiyorum. Domaini yerli bir şirket üzerinden aldım ve kendileri ile iletişime geçtiğimde sitemin başka bir yere yönlendirilmiş olduğundan bahsettiler lakin nereye ne yönlendireceğimi bilmiyorum kaldı ki yönlendirmek içinde hiç bir girişimim olmadı. Kendileri ile bir kaç defa iletişim kurdum lakin cevapları hep aynıydı. Sizce nasıl erişebilirim siteme?

sakultakim sakultakim (-1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    site tehlikeli durumda yükledigin bir dosya google tarafında zaralı gözüküyor.
    alan adı satılabilir durumda ?

    krsn krsn (233)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Sitemde sadece üniversite için deneme projelerim yer alıyordu. Ayrıca alan adı isimtescil üzerinde bana ait nasıl satın alınabilir durumda ki sakultakim 3 yıl önce
    • istemcil iletişim geçmen iyi olur dns ayarlarını degiştirdin mi ? krsn 3 yıl önce
    • evet iletişime geçtim ve dns güncelleştirmelerini yaptım. iletişime geçtiğimde çok fazla yardımcı oldukları söylenemez sakultakim 3 yıl önce