Kendi kendine tweet paylaşıyor

Profilekimbakio diye bi uygulamaya giriş yaptım.

sonra paylaşım yapmaya başladı, kim bakip diye paylaşım yapıyor, şimdi de saçma sapan tweetler paylaşıyor

frk2 frk2 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Twitter'da ilk olarak o uygulamayı kaldırmamız gerekiyor bundan kurtulmak için ne yapmam gerekiyor?

    profilime kimler baktı twitter gibi sitelere güvenmeyin sadece sizi havuzda kullanmak için kaldırmak amaçlıdır ve böyle şeylere girmeyin önermeyiz

    (havuz ne demek: site istemine düşerek başka kişilerin isteklerini sizin hesaptan yaparlar) katla kazan tarzı :))

    kurtulmak için verdiğim çözümleri uygulamanız gerekiyor.

    • ilk olarak twitter ayarlarına giriyoruz ''ayarlar ve gizlilik basıyoruz'' karşımıza ekran gelecek.

    • aşa kaydırıyoruz ''veriler ve izinler'' yazan yerin aşasında ''Uygulamalar ve oturumlar'' basıyoruz.

    ve önümüze hangi uygulamaya girdiyseniz onun ismi gözükecek ben ''pubg mobile izin vermişim'' siz hangi uygulamaya izin verdiyseniz ismi burada çıkacak

    uygulama isminin yanında > işaretine basın giriş yapın önünüze resimdeki gibi ekran gelecek

    ve uygulama ''erişimini kaldır'' diyoruz tıklıyoruz ve kaldırdınız sayfayı yenileyin hemen şifre değiştirin ve giriş yapın daha tweet falan paylaşamaz.

    bl4lev bl4lev (790)