Kendi kendine VPN açılması

Bugün okuldan çıkıp telefonumu açtığımda durduk yere VPN çalışmaya başladı hollandaya bağlandı (en yakın konum)bende direk bağlantıyı kestim açık falanda unutmamıştım.Geçen gün telime trojen bulaşmıştı fakat temizlemiştim sizce bunun sebebi nedir?

OPERAVPN kullanıyordum

selocan787 selocan787 (107)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle merhaba.

    VPN açılmasında bir şey olmaz, merak etme. (benim düşüncem çünkü internette bunun hakkında hiçbir şey yazmıyor.)

    Ayrıca senin telefonuna ne kadar çok trojen bulaşmış :D

    Avast Mobile Security indirmeni tavsiye ederim.

    toprak34 toprak34 (2026)