Kendi mining kodlamamı yazmak istiyorum, bana kaynak önerebilir misiniz?

Arkadaşlar harıl harıl internette araştırdım ancak birşey bulamadım. Ben kripto para madenciliği yapmak istiyorum. Ancak var olan hazır site ile değil kendim kodlamak istiyorum. Bu tür kodlamaya nerden başlamalıyım?

sapphire sapphire (66)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Single madencilik mi yapacaksın? Yani herhangi bir havuza bağlı olmayıp solo bir şekilde mi? Bunu anladım ben bu yazdıklarından.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • @hydra hocam herhangi bir siteye(örneğin= coinhive gibi)bağlı olmadan kendi cpu mining programımı yazmak istiyorum.Ancak hiçbir video veya eğitim seti vs. bulamadım.Sizden isteğim eğer bu tür bildiğiniz pdf,kitap,video (ücretli-ücretsiz farketmez)varsa bana yazar mısınız? sapphire 3 yıl önce
    • Eğitim setinin olduğunu zannetmiyorum böyle bir şeyin, yapması çok zor. hydra 3 yıl önce
    • @hydra ancak yapanlar var hocam onlar nerden öğreniyor? sapphire 3 yıl önce
    • Onlar yılların yazılımcısı, birisi böyle bir şeyin neden eğitim setini yapsın ki? kendi ekmeğinden olurlar. hydra 3 yıl önce