Kendi monitörümden 3D film izleyebilir miyim?

3D film izlemek için sadece 3D gözlüğüm olması yetiyor mu? Özel monitör lazımmış diye duydum doğru mu bilmiyorum.

taha17 taha17 (91)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    3D filmler izlenmek için özel donanım gerektirir.  Temel olarak 3D destekli bir ekran ve 3D gözlüğü gerekir.

    Bilgisayarda 3D film izlemek için sacece 3D gözlük yetmez, bunun için monitörünün de 3D desteğinin olması gerekir.

    hakan hakan (15394)
    5 yıl önce cevaplandı

    • İndirdim filmi çift ekran gibi bir şey oldu izleyemedim 3D taha17 5 yıl önce
    • evet çizgili çizgili iki ekran yan yana görüntü oluşur. @taha17 hakan 5 yıl önce

    fazla bir kalite aramıyorsan sadece filmlerde renk derinliği veren 3D kağıt gözlük var onu deneyebilirsin.

    Fakat filmini de 3D'ye çevirmelisin bunun için de 3D video converter programı ile videoyu 3Dye dönüştürüsün ya da direkt olarak 3D Video Player programı ile videonu çalıştırman gerek.

    muvel muvel (332)