Kendi ramimden bir tane daha alıp taksam sorun olur mu

Şuanki sistemimde 1 adet kingston hyperix 2666mhz 8gb lik ram var ama bana bu ram yetmiyor 16 yapmak istiyorum aynı ramden bir adet daha alıp diğer slota taksam bir sorun olur mu ya da sadece takmaktan başka herhangi ek bir şey yapmam gerekir mi

kullanici23238 kullanici23238 (5)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hiç bir sorun olmaz. Aynı marka model ram al, boş slota tak. Bilgisayar otomaik olarak diğer Ram'i görür. Başka hiç bir işlem yapmana gerek yok.

    murat murat (12492)