Kendi WhatsApp Web'imi başkasının telefonunda açtım ve çıkış yaptım. Mesajlarım güvende midir?

Tekrar kod okutmadan mesajlarımı görme şansları varmıdır?

Whatsapp web yerine girince hiçbir cihaz girişi görünmüyor temiz görünüyor ama yine de merak ediyorum

Teşekkürler

qasdf qasdf (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Cihazın ve mesajların güvende tabikide hiç bir sorun yok. Korkmana da gerek yok sadece sen başkası ile görüntülü arama yaparsan diye senden kamerayı etkinleştirmeni istedi başka bir sebebi yok. Korkmana da gerek yok.

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      Çıkış yaptığın andan itibaren mesajların artık güvendedir. Bütün WhatsApp Web'den çıkış yapılmıştır.

      omercik omercik (9418)