Kendi yaptığım Scratch oyunu

Merhaba,

Bugün sabah kursta bilişim dersinde oturdum ve 2 ders saati boyunca tenefüse çıkmadan bu oyunu iyileştirmeye uğraştım. Öğretmenle beraber oturduk oyunu yapmaya çalıştık. Öğretmen bana fikir verdi ve yardım etti. Son ders herkez oyun oynarken ben hala onla uğraşıyordum. Bi bakarsanız çok sevinirim. Bunu daha da iyileştirmeye çalışacağım. Bu arada söylemeyi unutmuşum 20 puana gelince kazanıyorsunuz 20 puana gelin sizi bir sürpriz bekliyor :)

:) @alattin @notify @temmuz @candan @murat @ismailsarp @hakan

Oyun: https://scratch.mit.edu/projects/162166918/

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Başlangıç için güzel ama uçan nesneye çarpabilecek nesneler yerleştirin ve oyunu biraz zorlaştırın :)

ismailsarp ismailsarp (6010)