Kendiliğinden yeni bir VPN kuruldu, kaldıramıyorum

Bir program yükledim ve kendiliğinden yeni bir VPN bağlantısı oluştu. Bunu silemiyorum.

http://i.hizliresim.com/pEEznq.png  vpn kaldırılamıyor.

fıratdogan fıratdogan (3)
7 yıl önce sordu

  • Gerek yok canlı desteğe. Sistem Geri Yükleme sonuç vermediyse @canan 'ın belirttiği şekillde bağlantıyı kaldırırsın, hepsi bu kadar. temmuz 7 yıl önce
  • "Canlı destek" her mevzu ile ilgili değil bazı özel ve potansiyel olarak çok kullanıcıyı ilgilendiren problemlerle ilgili açılabilir (Uzmanım.net kuralları). temmuz 7 yıl önce
  • temmuz işe yaradı geri yukledim şimdi çok teşşekürler fıratdogan 7 yıl önce
  • Geçmiş olsun :) temmuz 7 yıl önce
  • saol :-) fıratdogan 7 yıl önce

Toplam 3 Cevap

@temmuz.un cevabını uygulayın yine de olmuyorsa ağ ve paylaşım merkezi ne gidin  bağdaştırıcı ayarlarını değiştiri tıklatın burdan vpn simge üzerine sağtıklatın ve kadırın

candan candan (4301)
7 yıl önce cevaplandı

PC Sistem Geri Yükleme uygulamasıyla problem öncesi bir zamana geri alınır:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

temmuz temmuz (12505)
7 yıl önce cevaplandı

  • resme bak sadece vpn yi kaldırmak istiyorum fıratdogan 7 yıl önce
  • Tamam.. Sistem Geri Yüklemeyi dene. temmuz 7 yıl önce
  • deniycem saol fıratdogan 7 yıl önce
  • Birde büyük harf kullanmasan daha iyi olur. Pek hoş karşılanmaz web'de. Hem çok çirkin görünüyor :) temmuz 7 yıl önce
  • yazıya dikkat edicem bundan sonra fıratdogan 7 yıl önce
  • İyi olur. Problemin çözülmüş, geçmiş olsun :) temmuz 7 yıl önce

canlı desteğe gel ordan

fıratdogan fıratdogan (3)