Kendimi bilgisayar alanında nasıl geliştirebilirim?

Şu anda kimya öğretmenliği okuyorum fakat öğretmenliğe ek olarak PC konusunda da kendimi geliştirmek istiyorum. Nasıl yapabilirim? İşte yazılım, web tasarımı, photoshop yaparak ekstra gelir elde etmek istiyorum gelir elde etmesemde ileride işe yarayacağını düşünüyorum. Ne yapmalıyım? Nereden başlamalıyım? Ne önerirsiniz? (Udemy kurslarda olabilir )

kullanici180884 kullanici180884 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kodlamadan başlamanı öneririm. Öncelikle Python sonra java sonra C++ gibi dillere geçersin. Türkçe kaynakların verimli olmadığını İngilizce kursların daha iyi olduğunu söyleyen kişiler var bu yüzden öncelikle İngilizceni geliştirmeni tavsiye ederim ardından yabancı kaynaklardan udemy platformunu kullanarak kurs alabilirsin.

    hydra hydra (3800)