kendini sürekli resetleyen iphone 4

merhabalar jail break li iphone 4 e format atmaya calışıyordum başta ayarlardan girip atmayaı denedim ama sürekli yükleniyor simgesi vardı açılmıyordu resetlediğimde telefon acıldı ve bir değişiklik yoktu daha sonra cydiayı kaldırmak için cydia eraser ı kurdum fakat çalıştırdıktan bir süre sonra hata verdi ve tam anlamıyla kaldırılmadı tekrar cydiayı actığımda veriler yükleniyor dedi ve oda yarıda kalıp hata verdi şuan telefonum açılıyor tuş kilidi şifremi yazdığımda ekrana hiç bir simge gelmeyip 5 saniye gibi kısa bir süre sonra kendini resetliyor bunun üstüne bilgisayara bağlayıp itunes üzerinden formatlamayı denedim fakat bu sefer de 9006 hata kodu verip formata başlamıyordu bile

sincap sincap (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonu yazılımı atarken resetlediğin için eksik kurulum yapmış cihazını eğer biliyosan dfu moda  alıp itunes üzerinden tekrar yazılım atman gerekir sana bu konuda yardımcı olabilirim.

    yasirkaraca yasirkaraca (11)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Dosyum ilgin ve yardım severliğin şimdiden çok teşekkür ederim işlerimin yoğunluğu nedeniyle bu sıralar ilgilenmem pek mümkün değil gibi görünüyor en kısa zamanda müsait olursam senle irtibata geçicem iletişim bilgilerini bana iletmen mümkün olursa müsait olduğumda irtibata geçelim şimdiden çok teşekkürler sincap 7 yıl önce