Kernel Error hatası

Bu sitenin Kernel error gönderisini okudum aynısını yaptım bilgisayarı resetledim ama Scaning and repairing drive (C:) yazıyor ve bir buçuk saat %11 de takılıyor bu devam eder mi tamamlanır mı ne yapmalıyım? Bilgisayar açılmıyor sürekli aynı şeyi diyor?

user user (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İşlem bitene kadar mutlaka bekleyin, işlemi yarıda kesmeyin.

    Sabitdiskinizda fiziksel bir sorun olabilir.  Bu sebepten işlem yavaş yapılıyor olabilir.

    Tavsiyem sabırlı olmanız ve beklemeniz.

    Sorun devam eder ve işlem saatlerce ilerlemez ise onarılamayacak bir sorun ile karşı karşıyasınız demektir.  O zaman temiz yükleme yapmak, format atmak gerekebilir.

    murat murat (12492)