Kernel Security Check Failure Hatası

Arkadaşlar merhaba, bilgisayarımda Google Chrome açtığım zaman kernel Security check failure hata koduyla mavi ekran alıyorum. Bunu her zaman almıyorum ve google chrome'u silip yeniden yüklememe rağmen aynı hatayı alıyorum. Yeniden başlatılıyor diyor ve mavi ekran geliyor. Lütfen yardımcı olur musunuz? DMP dosyam:

https://drive.google.com/file/d/1cqAnBPLaKve9itLpTCyaZI26hJFX2nvE/view?usp=sharing

salhozdemr salhozdemr (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İlk dump dosyasında bellek havuzunda sorun oluşmuş gözüküyor.  Memtest86 ile RAM'lere test uygula.

    Wi-Fi sürücüsü hatalı gözüküyor Wi-Fi sürücüsünü aygıt yöneticisinden sil elle tekrar yükle.
    Qualcom Network driver'ı da hatalı gözüküyor onu da sil tekrar yükle.
    MalwareBytes sil şimdilik.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • \SystemRoot\system32\DRIVERS\wdiwifi.sys 'da wifi driverinde sorun var gibi bende gördüm. darkcrak 3 yıl önce
    • evet Wi-Fi driverı o ayriyetten network driverı da sıkıntılı @darkcrak hydra 3 yıl önce