Kesilen elektriklerin bozmaya başladığı elektronik aletler

Sürekli elektriklerimiz kesiliyor. Elektronik aletlerimiz bozulmaya başladı. Buna Nasıl çözüm bulabiliriz? Elektronik aletlerimizi nasıl koruyabiliriz? Yardımlarınızı bekliyorum.

ebuhasan ebuhasan (30)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bir kaç çözümün var. Öncelikle sorun voltajdaki oynamalardan kaynaklanabilir. Bunun için Tunçmatik Enerji Koruma Prizi  gibi bir ürün kullanabilirsin. Bu elektrikte oluşan dalgalanmaların önüne geçer.

    Daha iyi bir çözüm olarakda UPS yani kesintisiz güç kaynağı alabilirsin. UPS lerde genelde Dalgalanma Koruma and Filtreleme özelliği de bulunur: Schneider By Apc Ups Bx650lı-Gr 650 Va-325 Watt Kesintisiz Güç Kaynağı gibi bir ürün alabilirsin.

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

      Teşekkürler! Yardımcı oldun. Bilmediğim bir konuda, beni aydınlandırdın.

      ebuhasan ebuhasan (30)