Keylogger bulma programı var mıdır?

Merhabalar, acaba keylogger bulma üzerine yazılmış bir program bulunuyor mu? Bulunuyor ise güzel bir tane önerebilir misiniz? Teşekkürler.

canx canx (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba, "Keylogger bulma" programı diye bahsettiğinz bilgisayarınızı Keyloggerlardan (klavye tuş takip virüsü) korunma programı arıyorsunuz sanırım. Eğer öyleyse Zemana AntiLogger programını önerebilirim. Gayet başarılıdır. Sadece kurmanız yeterli başka birşey yapmanıza gerek yok kendisi denetlemektedir.

    lion lion (595)