Kik messenger silinen mesajları geri getirmek

Kik messenger'da silinen mesajları geri getirmek mümkün mü?

Kik messenger silinen mesajların geri getirilmesi için bir çözüm sunuyor mu?

Yedeğim olmadığı halde silinen mesajları geri getirebilir miyim?

Ayrıca Kik messenger hakkında genel bilgi almam mümkün mü?

pelinny pelinny (863)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kik Nedir?

    Kik ücretsiz mesajlaşma, görüntülü ve sesli görüşme programıdır. Kik messenger ile ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz. Kik mevcut internet bağlantınızı kullanır ve internet bağlantınız üzerinden sesli, görüntülü arama ve mesajlaşma sağlar.

    Kik kullanmak için neye ihtiyacım var?

    Kik messenger, Android, iOS, Windows Phone, Blackberry ve Nokia Ovi platformlarını desteklemektedir.

    Kik messenger'da silinen mesajları geri getirebilir miyim?

    Kik messenger tarafından yapılan resmi açıklamaya göre Kik hiçbir yazışmayı kayıt altına almadığı için, siz mesajları sildiğinizde mesajlarınız tamamen silinmektedir. Bu nedenle mesajları normal yollar ile geri getiremezsiniz.

    Android ve iPhone için çeşitli dosya geri getirme işlemleri yapan programlar bulunmaktadır. Fakat bunların dosyaları kesin olarak geri getirme ihtimali yoktur. Bahsettiğim programları Google Play ve Apple Store üzerinden recovery adıyla arayarak bulabilirsiniz.

    utkubayat utkubayat (885)