Kilitlenen sosyal medya hesabı nasıl doğrulanır?

E-posta ile Facebook, Twitter açarız, fakat daha sonra hesap kitlenir, telefon numarası ister, işte onu nasıl doğrularız? İnternette 'Free SMS Number' diye şeyler var, ama çoğunu kabul etmiyor. Bir kaç kere kabul eden denk geldi ama..

kavafe kavafe (6)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorduğun sorunun cevabı yine sorunun içinde. Telefon numarası ister demişsin, demek ki bir yerden telefon numarası bulman gerek.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • 'Free SMS Number'? kavafe 5 yıl önce