Kilo sıkıntım var

-1

Yaşım 28 boyum 1.78 yaklasik kilom 105 civari gunde 12 saat is tempom var gida uzeri oldugu pis bogazim git gide aşırı kilo alıyorum sağlıklı bir şekilde nasıl kilo verebilirim teşekürler iyi calismalar

msinan msinan (2)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1.Bu site telefon, bilgisayar, tablet(teknolojiyle ilgili) gibi herhangi bir sıkıntınız olursa. soru sorarsınız bilen biri varsa cevaplar ama siz bu konuyla alakalı bir şey sormayıp kendi sağlığınızla ilgili şeyler sormuşsunuz üzgünüm ama yanlış yerdesiniz :/ genede ben size kendi bildiklerimi söyliyim:

    2.Sağlıklı kilo vermek için diyet, spor ve bol su içebilirsiniz bence bir diyetisyene gidin o size yardımcı olucaktır...

    Ve bundan sonra soru sorarken bu siteyle uyumlu mu değil mi onu düşünüp öyle sorunuz.

    androidhacker androidhacker (28)