kimlik doğrulama hatası

arkadaşlar merhaba samsung tablet wifi ye bağlanmıyor kimlik doğrulama hatası veriyor tableti sıfırladım modemi açıp kapadım ve şifreyi unutup tekrar girdim ama işe yaramadı bu arada bu sorun sadece tablette var diğer telefonlarda vs yok yardımcı olursanız sevinirim

kullanici286003 kullanici286003 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Benzer bir sorun yaşamıştım. Tablet dediğin gibi wifi'ye bağlanmıyordu. Sorunu kablosuz ağın adını değiştirecek çözdüm.  Denemeni öneririm. Pek çok çözüm denedim işe yaramadı ama wifi adınını modemden değiştirdiğimde sorun çözülmüştü.

    hakan hakan (15409)