Kimlik Fotoğrafı İle Neler Yapılabilir?

Tanımadığımız Birine Kimlik Fotoğrafımızı Gönderirsek, O Kişi Bu Fotoğraf İle Ne Yapabilir? (Soru Uygun Değilse Silebilirsiniz)

veysi2023 veysi2023 (149)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sadece Fotoğraf ile herhangi bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.. Yani internete bakınca bizimde tanımadığımız ya da tanıdığımız birçok kişinin kimlik fotoğrafı / normal fotoğrafı görüyoruz ; yani fotoğraf ile herhangi bi sıkıntı çıkacağını sanmıyorum..

    Ayrıca televizyonlarda veya normal video çeken insanlarda kamera kadrajına giriyor ama herhangi bi sıkıntı olmuyor.

    Senin kimlik bilgilerin önemli ; kimlik bilgilerin falan ele geçmesin yeterli.

    Ek olarak belki polis gibi özel teşkilatlar kimlik fotoğrafı üzerinden tarama yapabilir fakat bunu her isteyen yapamıyor.

    Sonuç olarak için rahat olsun kimlik fotoğrafından sıkıntı olmaz..

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    4 yıl önce cevaplandı

    • kimlik fotoğrafını rahat bir şekilde çıktı alarak çoğaltabilirler ama bu da sıkıntı çıkarmaz mı? veysi2023 4 yıl önce
    • @veysi2023 kimlik fotoğrafı ile herhangi bir şey olacağını sanmıyorum. Örneğin sanatçıların çoğu resimleri internette var ama herhangi bir şey olmuyor ya da tanıtım için bazen ehliyet kimliklerinde resim gösteriyorlar ama kimse sadece resimle herhangi bir işlem yapamaz.. Dediğim gibi sadece polis gibi özel teşkilatlar fotoğraf taraması yapabilir tabiiki bu durumda her kafasına esen yapamaz.. İçin rahat olsun herhangi bişey olmaz.. ybaskin34 4 yıl önce
    • anladım, teşekkürler reis veysi2023 4 yıl önce
    • @veysi2023 rica ederim usta , her zaman 😉 ybaskin34 4 yıl önce

    Hiç bir şey olmaz. Instagram da insanlar neler paylaşıyor...

    hakan hakan (15394)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Ayn onu yazcaktım ben de kısa olur diye yazmadım :) darkcrak 4 yıl önce
    • @darkcrak bazen kısası makbul :) hakan 4 yıl önce