Kingroot uygulama yüklenilemedi

Arkadaşlar nolur Yardım Edin kingroot ile cihazımı rootladım sonra 3 ay falan kullandım cihazımı fabrika ayarına sıfırladıktan sonra kingrootu tekrar indirdiğimde hep uygulamayüklenilemedi hatası verdi başka uygulama yükleyince hiç böyle bir sorun yaşamıyorum yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler :)

kullanici512961 kullanici512961 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba;

    Biraz Araştırma Yaptım Buna Benzer Bir Sorun Uzmanım.net Sitesinde Daha Önceden Soru Olarak Sorulmuş Ve Yanıt Bulmuştur.

    Link : http://uzmanim.net/soru/android-uygulama-yuklenemedi-hatasi/64304

    Umaraım Faydalı Olmuştur

    tahatugyan tahatugyan (1206)