Kingston flash belleği açılmıyor

Flash belleğimin markasi kingston. Ve usb  giriş yerinde taktığımda açılmıyor bilgisayarım daki disklerde de adı görünmüyor farkli yerlerde de taktim fakat açamadım. Sonra sitenizdeki bi kaç bilgiyi okudum ve ordab denetim masanina ,yönetimsel araçlar,bilgisayar yönetimi ,depolama,disk yönetimine girip flash bellegimin orda görünür olup olmadigna baktim fakat orda da göremedim belkide gorememiste olabilir ama zaten birisi (C) diğeri (E) yani kendi dosyalarimin oldugu kısım , iki tane daha kısım vardı ama onlarda degil adı yazmıyor çünkü herneyse hiçbir şekilde acamadim göremedim de :( flash bellegimin icinde 1000e yakin fotoğraf ve video vardı açmaya çalışma amacim da buydu sanirim yapabilcegim bir sey de kalmadi çöp oldu o zaman flash ? Sizce ne yapmaliyim

Aygıt Yöneticisinde Flash belleği takmadan önceki fotoğraf;

Aygıt Yöneticisinde Flash belleği taktıktan sonraki fotoğraf;

desire desire (1)
6 yıl önce sordu

  • virüs bulaştıysa bazen gözükmez truva virüsü falan denetim masasından klasor(Dosya gezgini) ninde gizli dosyaları göster seçin ve altta korunan işletim sistemi dosyalarını gizle tikini kaldırın ozamanda görükmuyorsa chkdsk deneyın ozdmronurr 6 yıl önce
  • Denedi olmuyor , sonda dediginizi anlamadim ne yapmam gerek sitede yeniyim kusura bakmayın ve anlamaya çalışıyorum :/ desire 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bilgisayarınızındaki Disk yönetimi bölümünde bilgisayarına bağlı tüm medya aygıtları görünecektir.Burada görünmeyen aygıtlar bilgisayarınız tarafından algılanmamış olacaktır.Sizin flash diskin bilgisayarınız tarafından algılandığını (yanlış dahi olsa) ilk önce belirlemeniz gerekiyor.Bunun için;

  • Flash diskinizi çıkarın ve Disk yönetimine bakın
  • Flash diski takın ve tekrar disk yönetimine bakın

Algılanma durumunda bir değişikliğin olması gerekir.Mümkünse bu iki durumunda fotoğraflarını bize atarsanız size daha iyi yardımcı olacağız.

ismailsarp ismailsarp (6010)
6 yıl önce cevaplandı

  • Yalnız siteye nasil fotoğraf atacağımı bilmiyorum :/ desire 6 yıl önce
  • isterseniz fotoğrafarı hazırladıktan sonra hızlıresim gibi yerlere yükleyin ve buraya link adreslerini atın biz düzenleyip direkt görünür halde yaparız @desire ismailsarp 6 yıl önce
  • https://resimyukle.xyz/resim/RU0C1T bu flashi takmadan önce desire 6 yıl önce
  • https://resimyukle.xyz/resim/BGIaJJ bu da taktıktan sonra desire 6 yıl önce
  • Oldumu ki @ismailsarp desire 6 yıl önce
  • Flash belleğiniz bilgisayarınız tarafından okunmamış, algılanmamış olarak gözüküyor.Bu şekilde bilgisayarınızda flash disk ile ilgili bir işlem yapamayacaksınızdır.Bilgisayarınızda Windows 10 mu kullanıyorsunuz? Eğer Windows 10 ise Windows 10 kullanmayan (veya kullanan da olabilir) farklı bir bilgisayarda test yapın. Benimde şuanda Windows 10 sisteminin görmediği ama Windows 7 de çalışan flash disklerim var ilginç bir şekilde. @desire ismailsarp 6 yıl önce
  • 8.1 ama baska yerdende denerim artık tesekkür ederim ilgilendiginiz için desire 6 yıl önce
  • Sanirim işe yarasabile bu işlem icerisindekileri kurtaramayacaktim. Silinen fotoğraflari geri getirebilmek mümkün değildir dimi? desire 6 yıl önce
  • Yani bilgisayardan çöp kutusundan desire 6 yıl önce
  • Şuan taktığınız bilgisayar usb cihazı görmediğinden geri de getiremeyeceksinizdir, dediğim gibi farklı bir örneğin Windows 7 bir cihazda test ederek çalıştırın ve verileri geri getirmeyi deneyin @desire ismailsarp 6 yıl önce