Kingston USB belleğimin benchmark sonuçları normal mi?

USB Belleğe Win10 yazdıracağım, hem benchmark hem bad sector testi yapayım dedim. Benchmark test sonuçları şu şekilde:

https://hizliresim.com/OrT7mE

Anormal bi' durum var mı?

egesacinti egesacinti (39)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Belleğin tam modeli nedir?

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • KingstonDataTraveler 3.0 diye geçiyor 16 GB alanı var. Başka öğrenmem gereken bilgi varsa nasıl öğrenebilirim? @hydra egesacinti 3 yıl önce
    • Evet normal araştırdığımda ortalama 70 MB/s okuma, 10 MB/s yazma hızı var. @egesacinti hydra 3 yıl önce
    • Tamamdır şimdi yeni soru açacağım seni altına etiketlerim. Bad Sector testi sonuçlarında garip bir şey oldu. egesacinti 3 yıl önce
    • @hydra egesacinti 3 yıl önce
    • Tamamdır bakarım @egesacinti hydra 3 yıl önce