KingstonDataTraveler 3.0 16 GB Usb belleğimin bad sector testi sonuçları normal mi?

KingstonDataTraveler 3.0 16 GB Usb Belleğime bad sector testi yaptım. En sona yaklaştığında bu şekilde durdu ve kaldı. Sonuçlar şu şekilde:

https://hizliresim.com/yzRvnz

Problem var mı?

egesacinti egesacinti (39)
3 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

USB'de bir sorun olduğunu düşünmüyorum bunun böyle yapmasının sebebini bilmiyorum. Endişelenecek bir şey olduğunu zannetmiyorum. Net emin olmasamda 16 GB, 14 GB olarak gözüktüğü için zaten 14 GB alanı taratmış bir sorun bulamamış.

hydra hydra (3800)