Kısayolda sorun - Bu internet Kısayolu açılamıyor. Https protokolünün kayıtlı bir programı yok

Bu internet Kısayolu açılamıyor. Https protokolünün kayıtlı bir programı yok hatası alıyorum. Dosya uzantılarını bat dosyası ile sıfırladım Geri yükleme noktasından sistemi önceki bir tarihe aldım.sorun çözülmedi.

https://www.hizliresim.com/pzvdm9e

Bu internet Kısayolu açılamıyor. Https protokolünün kayıtlı bir programı yok hatasının çözümü nedir?

efe efe (65)
2 yıl önce sordu

  • Bu hatayı nerede ve nasıl alıyorsun? Mümkünse hataya dair ekran görüntüsü eklersen iyi olur. alattin 2 yıl önce
  • resim eklendi . efe 2 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bu internet Kısayolu açılamıyor. Https protokolünün kayıtlı bir programı yok
Kısayolda sorun hatasının çözümü iiçin şunu yap:

  1. Hatayı aldığın kısayolu tıklamadan önce SHIFT tuşuna basılı tut ve sağ tuşla o kısayolu tıkla.
  2. Sağ tuş menüsü açılacak ve "Birlikte aç.." diye bir seçenek gelecek. bunu seç.
  3. Daha sonra açılacak olan program listesinden Chrome seç.
  4. Listede Chrome yoksa Göz at seçeneği ile Program Files altından Chrome.exe yi seç.

Sende .url uzantılı dosyaların açılacağı uygulama ile olan ilişkisi kaybolmuş.

murat murat (12492)