Kısayolu açılmıyor öge değişmiş veya taşınmış artık kısayol doğru çalışmayacak uyarısı var kurtarabilir kıyım belgeyi

Masaüstünde bir Word sayfası vardı yaklaşık 30 sayfalık bir yazım vardı bugün bilgisayarı açtığımda sadece bu dosyayı göremedim herhangi bir dosyaya da kaydetmemistin sadece masaustundeydu bilgisayardan dosyayı aradığımda kısayol çıktı ona tıkladığımda bu kısayol başvurduğu ....docx ötesi değiştirilmiş veya taşınmış bu yüzden bu kısayol artık doğru çalışmayacak bu kısayol silmek istiyir musunuz yazısı çıkıyor bu durumda bu belgeyi kurtarmak mümkün mü benim için çok çok önemliydi

gulersn gulersn (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dosya silinmiş, geri getirmek için Power Data Recovery programını kullanabilirsiniz.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)