Kişileri SIM karta aktarma nasıl yapılır?

Ben kişilerimi yani rehberimi SIM karta aktarmak istiyorum nasıl yapabilirim?

kenanftl kenanftl (98)
9 yıl önce sordu

  • Telefonunuz markası modeli nedir? Neredeki kişileri SIM'e aktarmak istiyorsunuz? murat 9 yıl önce
  • lg l70 ve rehberimdeki kişileri SIM karta akatarmak istiyorum. kenanftl 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Benim telefonum Samsung belki bir kaç aşaması değişebilir fakat temel olarak android cihazlarda bu işlem aynı.

Android telefonlarda kişileri SIM karta kopyalamak için

  • Kişiler / People  a dokunun.
  • Tüm kontaklar bölümünde  3 nokta şeklindeki menüye dokunun.
  • Import / Export  Dışa ver  / al bölümüne dokunun.
  • SIM karta aktar seçeneğine dokunun.

Dediğim gibi ufak farklılıklar olabilir ama genel olarak Android telefonlarda SIM karta aktarma bu şekilde.

murat murat (12492)