Kişinin Instagram hesabının hangisi olduğunu bilmeden telefonundan mesajları bulunabilir mi?

Kişinin telefonunda İnstagram uygulaması yüklü ama hangi hesabı kullandığını bilmiyosun bi şekilde hesabını bulabilir misin veya mesajlarına erişebilir misin?

halilktl halilktl (1)
2 yıl önce sordu

  • Bu hesap size mi ait, veya hesap sahibinin izni var mı? Ayrıca az önceki yorumunuzu göremedim tekrar yazabilirsiniz. xbedirhanx 2 yıl önce
  • Bana ait neden ki halilktl 2 yıl önce
  • Size aitse bir sorun yok. Bunu izni olmadan başkasına mı kullanıyorsunuz diye merak etmiştim. xbedirhanx 2 yıl önce
  • Yok benim de sunu sordum yorumda instagram gorüntulu konuşmaları ioslarda arama geçmişine geçiyor ya ordan silersek tekrar geri getirilebilir mi halilktl 2 yıl önce
  • Önceki soruya cevap olarak yazdığımsan daha fazla bir bilgim yok maalesef. xbedirhanx 2 yıl önce
  • Tm teşekkürler halilktl 2 yıl önce

Toplam 1 Cevap

-Kötü emeller sezdiğimiz için yardım edilmeyecek-

bl4lev bl4lev (790)