Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı hatasını alıyorum. Ne yapmam gerek?

Merhaba bu sabah bilgisayarımı kapattım ve akşam açtığımda kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı hatası aldım. Bilgisayarınız yeniden başlatılacak diyor ancak tamamlanınca bilgisayar kapanıyor tekrar açtığımda ise otamatik onarım açılıyor ve disk onarılıyor bu işlem bir saatten fazla sürebilir diyor.

Bu arada bilgisayarım Windows 10.

emir3467 emir3467 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Disk'te bad sector oluşmuş veya çoğalmış olabilir, diskte ki arızayı sözde onarmaya çalışıyor. Güvenli moda girebiliyormusun? Format atmaktan başka çare yok disk muhtemelen arızalanmış.

    hydra hydra (3800)