Kişisel erisim noktasi üzerinden tespit edilmem mümkün mü?

Arkadaslar bugun bir konferansa katildim. BILIRSINIZ boyle ortamlarda kisisel erisom noktasi acip insta nickini numarssini falan yazanlar oluyor. BENDE bir arkafasimin numarasini yazdim ve yanina kufur yazdim

 Arkadaslar cidden sadece trolune yapmistim ama bir kac dakka sonra bu gitmis hocaya solemis scrreenshot falan almislar ip sini bulduk tespit edcez falan doyolardi

 SIZCE blöf mü yapiyorlar. Bu arada sifre koymustum. Yani sizce bulmalari mumkun mu yoksa sadece bu 192.168 le falan baslayan bir sey midir cok korkuyorum arkadaslar bulabilirler mi sizce beni . KURTULUSUM VAR MIDIR TELEFONUMDA ROOT VAR ARKASASLR LUTFEN ANLAYAN BIRI CEVAP VERSIN. SIZCR BULUNMUSUMMMUDUR UZMAN BIRI CEVAP VERSIN LUTFEN

oncunesil oncunesil (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Teknik olarak tespit edilmen mümkün.

    Erişim noktasına bağlantı yaptılar mı? eğer yaptılarsa gerçek ip adresini bulmak çocuk oyuncağı. Sonrasında tespit edilmen yasal yollar ile mümkün.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Hayır bağlantı yapmadılar şifre vardı oncunesil 6 yıl önce
    • Peki bağlanti yapmadılarsa mümkün müdür oncunesil 6 yıl önce
    • @oncunesil bağlantı yapılmadıysa mümkün değil murat 6 yıl önce
    • Teşekkürler oncunesil 6 yıl önce