Kişiye  ait  bir  facebook  sayfasını  " ortak  arkadaşlar  olsa  dahi"  istenmeyen  kişilere  kapatılır mı ?

mat7 mat7 (336)
7 yıl önce sordu

  • facebook engelemesi tamamı için geçerlidir candan 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

istemediğiniz kişiye engel koyabilirsiniz arakadaşınız olabilir veya ortak arkadaşınız olabilir farketmiyor

facebook sistemi engel koyduğunuz kişiyi sisze hiç bir zaman göstertmiyor sizde o engellediğiniz kişiyi göremezssiniz

candan candan (4301)
7 yıl önce cevaplandı

  • Çok teşekkür ederim . Peki bu özel sayfa içinde geçerlimidir ? mat7 7 yıl önce
  • Özel sayfaları açtığında Diğer yazan yere tıklayıp altta sayfayı engelle yazan yere tıklaman yeterli @ebruli efsaneemrahylz 7 yıl önce
  • Dediğinizi yaptım fakat istemediğim insanları değil sahibi ve yöneticisi olduğum sayfamın bana engel koyacağını belirten uyarı yazısı çıkıyor. Oysa ben, yöneticisi olduğum herkese açık olan sayfamın istemediğim insanları engellemek istiyorum . Bunu nasıl yapabilirim ? mat7 7 yıl önce
  • facebookta kurduğunuz grubnuzdanmı bahsettiniz norrmal facebook sayfasındanmı normal facebook sayfasından tarif edeyim size engellemk istediğiniz kişiyi tıklatın zaman tülneli açılsın sonra yukarda resimde tarifimi uygulayın candan 7 yıl önce
  • Yeni gördüm cevabınızı . Evet facebookta hem yazılar yayınlanan herkese açık olan özel sayfadan , hemde grup sayfasından bahsediyorum . mat7 7 yıl önce
  • zaten gurubunuzda olan kişi arkadaş listenizdede var istemediğiniz kişiye engel koyduğunuz zaman onunla ilgili hiç bir yazı göremessin zaman tünelinde olsun nerde olursa olsun candan 7 yıl önce
  • :) Çok teşekkür ederim . Doğru anladığımı teyit etmek istiyorum. Facebook ta profilimi görmesini istemediğim kişileri engellediğimde bu kişiler benim profillimi , kurduğum herkese açık özel sayfamı vede tabi kurduğum grup sayfamı göremez . Doğru mudur ? candan mat7 7 yıl önce