Kitap Paylaşımı

Merhaba arkadaşlar elimde bilgisayar ve yazılım sektörüyle ilgili bir kaç kitap var artık bana lazım olmayacağı için paylaşmak istiyorum. Yazılım ve Bilgisayar sektörüne ilgisi olan arkadaşlar yorum olarak yazarsa dönerim...

tahatugyan tahatugyan (1206)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    @tahatugyan  dostum ben isterim. pc alanında kendimi geliştirmek istiyorum.

    eğer gönderebilirsen çok iyi olur. peki kitaptaki bilgiler güncel mi ?

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    5 yıl önce cevaplandı

    • özel mesaj bölümünden adresini gönder yollayayım tahatugyan 5 yıl önce