kitaplık klasorü

şimdiden teşekürler windows 7 de masa üstünde duran orjinal kitaplık klasörüm vardı.hata sonucu sildim fakat şuanda orjinal kitaplık klasörünü tekrar koyamıyorum.ama kısa yolla atıyorum sağ tıklayım.fakat ben orjinalını koymak istiyorum,nasıl yapabilirim.

kullanici401476 kullanici401476 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 7'de Kitaplık klasörünü normal yollar ile yaratmanın bir yolunu bulamadım fakat, bulduğum kayıt dosyaları ile Kitaplık klasörünü geri getirebilir veya kaldırabilirsiniz.

    Masaüstüne Kitaplık klasörü oluşturmak için gerekli dosya;

    İndirmek için tıklayınız.

    Kitaplık klasörünü masaüstünden kaldırmak için gerekli dosya;

    İndirmek için tıklayınız.

    İzlencek yol (her iki dosya için de aynı yol geçerlidir)

    Yukarıdaki linklerden ihtiyacınıza göre indirdiğiniz .reg uzantılı kayıt dosyasına ilk önce sağ tıklayıp "Birleştir" deyip ardından "Çalıştır" butonuna basınız. Daha sonra gelen ekranda "Evet" butonuna basıp işlem tamamlandıktan sonra ise "Tamam" butonuna basınız. Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra işlem tamamlanmış olacaktır.

    utkubayat utkubayat (885)