Kitapsahaf sitesi güvenilir midir?

Kitap satın almak istiyorum. Kitapsahaf adlı site güvenilir midir acaba? Bilgisi olan var mı?

kralkatili123 kralkatili123 (26)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bu bahsettiğin isimde bir site Google'da aratıp bulamadım ama Kitap Yurdu veya D&R sitelerini önerebilirim. Orası gayet güvenilirdir.

    Ayrıca D&R'nin mağazaları da bulunur. İster internet sitesinden, ister mağazalarından alabilirsin.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho Pardon,kitapsahaf mış kralkatili123 6 yıl önce
    • Bu konuda fikir sahibi olmak için daha çok internette kullanıcı yorumlarına bakmalısın. Kullanıcılar ne tür sorunlar yaşamış, kargo konusunda sıkıntı çıkmış mı gibi.. @kralkatili123 omercik 6 yıl önce

    Bu siteyi ben daha önce hiç duymamıştım. Bu sebeple şimdi burada güvenilir yorumlar, değerlendirmeler yapamam ve yapmayacağım. Ama senin için şöyle bir gezindim ve baktım, Alakalı olarak alttaki üç link dikkatimi çekti. Belki değerlendirebilmende katkı sağlarlar, bir bak istersen:

    Kitapsahaf.net Şikayet ve Kullanıcı Yorumları | Şikayetvar (tıkla)

    "Kitapsahaf. net" adresinden alışveriş yapan var mı aranızda ... (tıkla)

    Sıkça Sorulan Sorular - Kitap Sahaf (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      kitapsahaf.net için kullanıcı yorumları çok iyi değil.  Özellikle sipariş sonrası destek sorunu var. Kitapların geçe gelebilir, telefon açtığında telefona çıkan olmayabilir. Şikayetvar üzerinde bu tür pek çok şikayet bulabilirsin. Hiç birine de cevap yazmamışlar.

      Bu sebepten uzak durmakta fayda var.

      hakan hakan (15409)