Klasöre şifre koyma programsız

Başkasının klasöre girememesini istiyorum klasöre şifre nasıl koyarım?

ataberkthepro ataberkthepro (99)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1- Metin belgesi oluşturup içine linkteki kodları yapıştırın. http://hastebin.com/buwayumoki.dos

    2- Kodlarda şöyle bir bölüm olacak if NOT %pass%== ataberk goto FAIL . ataberk yazan yere şifrenizi yazın.

    3- Dosya Sekmesinden farklı kaydete gelin.

    4- Kayıt Türünü tüm dosyalar yapıp adını kilit.bat olarak yazın.

    5- Şifreli Klasör nerde olcak ise oraya kaydedin.

    6- Kaydettiğiniz yere kilit diye dosya gelecek. Çalıştırın.

    7- İlk çalıştırmada açılıp kapancak. Kaydettiğiniz yere Kilitli diye klasör gelcek açın içine dosyalarınızı koyun.

    8- Tekrar açtığınızda kitlensinmi diye sorcak e yazın enterleyin.

    9- Klasör kaydettiğiniz yerden kaybolacaktır. Tekrar kilit dosyasını açarsanız şifre sorcak şifrenizi yazıp enterleyin.

    10- Klasörün kilidi kalkcaktır. Dosya işlemlerinizi yapıp tekrar kilit dosyasını çalıştırarak kitleyebilirsiniz.

    ataberkthepro ataberkthepro (99)