Klasörlerin ikonlarını nasıl değiştire bilirim?

Dün windows dark theme indirdim ama beğenmedim sildim sildikten sonra bunlar böyle kaldı nasıl düzeltirim
https://prnt.sc/u5h2kw

retrocuyum retrocuyum (7)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    merhaba @retrocuyum

    her hangi bir resme sağ tıklayıp özellikler yazısına tıklayıp karşına ufak pencere gelecek sağ tarafta değiştir butonunu göreceksin onada tıklayıp windows fotoğraf görüntüleyicisini seçip uygula tamam butonlarına tıklaman gerek

    @retrocuyum ilave olarak sana mesaj yoluyla link attım windows 7 içinde anlatılmış biraz aşagıda

    gorele28 gorele28 (387)
    3 yıl önce cevaplandı

      @gorele28 ben fotoğrafları demiyorum iconlar değişti nasıl düzelteceğim

      retrocuyum retrocuyum (7)