Klasörün içine atıp değiştirilen dosya geri getirilir mi?

Aynı isimli bir dosyayı klasörün içine atıp değiştirdim eski dosyayı nasıl geri getiririm?

taha17 taha17 (91)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yanlış anlamadıysam dosyanın üzerine yazmışsın. Sistem geri yüklemen açık mı? Sistem geri yükleme açıkca geri dönmeye çalışabilirsin. Ya da dosyayı ağ tuşla tıkla özelliklerine gir. Orada Önceki sürümler adında bir sekme olacak. Oradan eski sürüm görebiliyor musun?

    Tüm bunlar geçerli değilse Recuva (Silinen dosyaları geri getirme) veya EaseUS Data Recovery  gibi bir program ile kurtarmayı deneyebilirsin. Ama üzerine yazma işlemi daha karmaşık bir işlemdir. O sebepten dosya kurtarma  işlemi daha düşük bir ihtimal.

    hakan hakan (15424)